head3.png
Budeme rady, ak nás podporíte.

Môj dar:Ďakujeme.sk

Možnosti podpory

◦ Pravidelný príspevok

Všetky oblasti, ktorým sa v ODZ venujeme, si vyžadujú dlhodobú systematickú prácu a pozornosť. Ak sa rozhodnete podporiť nás pravidelným príspevkom, umožníte nám lepšie plánovať a efektívnejšie pracovať. Pravidelný príspevok nám môžete posielať napríklad na mesačnej alebo štvrťročnej báze v ľubovoľnej výške (napríklad 5eur, 10 eur a podobne).

Číslo účtu: 4110053902 / 3100
Názov účtu: Občan, demokracia a zodpovednosť
Peňažný ústav: Sberbank Slovensko, a.s.
IČO: 3077 8204
právna forma: občianske združenie

 

◦ Jednorazový príspevok

Môžete nás podporiť aj jednorazovým príspevkom. Pomôžete tak zaistiť nezávislosť a prevádzku našej kancelárie.

Aby sme vedeli Váš príspevok identifikovať a informovať Vás v budúcnosti o tom, čo robíme, vyplňte, prosím, tento krátky formulár. Po obdržaní registrácie Vám zašleme Váš unikátny variabilný symbol a ďalšie inštrukcie k platbe.

Meno a priezvisko*

Ulica a číslo domu*

Mesto/Obec*

PSČ*

Váš email *

Kontaktný telefón

Poznámka

Potvrdením registrácie (stlačením tlačidla Odoslať) vyjadrujete súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov občianskym združením Občan, demokracia a zodpovednosť v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 tohto zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

 

◦ Podpora online

Bezpečne, jednoducho a rýchlo nás môžete podporiť platobným prevodom alebo platobnou kartou prostredníctvom darcovského portálu www.dakujeme.sme.sk. Našu výzvu nájdete tu:

http://dakujeme.sme.sk/organizacia/66/obcan-demokracia-a-zodpovednost

 

◦ Firemné darcovstvo

V prípade, že máte záujem o nadviazanie spolupráce a podporu našich aktivít či konkrétneho projektu prostredníctvom firemného darcovstva, kontaktujte, prosím, výkonnú riaditeľku ODZ Šarlotu Pufflerovú.

 

◦ Závet v prospech ODZ

Poskytnutie podpory prostredníctvom závetu predstavuje možnosť prispieť v budúcnosti svojím dobročinným odkazom k pozitívnej zmene v rôznych oblastiach, ktorým sa ODZ venuje.

Aktuálne informácie o legislatíve súvisiacej s dedičstvom a závetmi, príklady zo Slovenska i ďalšie zaujímavosti nájdete na webstránke www.zavety.sk.

Kontakt:

Všetky otázky týkajúce sa podporovateľských príspevkov a iných foriem spolupráce Vám rady zodpovieme na odz@odz.sk.

Svojou podporou nám pomáhate presadzovať rovnosť a nediskrimináciu už viac ako 20 rokov. Ďakujeme!