head6.png

Možnosti podpory

◦ Pravidelný príspevok

Všetky oblasti, ktorým sa v ODZ venujeme, si vyžadujú dlhodobú systematickú prácu a pozornosť. Ak sa rozhodnete podporiť nás pravidelným príspevkom, umožníte nám lepšie plánovať a efektívnejšie pracovať. Pravidelný príspevok nám môžete posielať napríklad na mesačnej alebo štvrťročnej báze v ľubovoľnej výške (napríklad 5 eur, 10 eur a podobne).

Číslo účtu: SK74 0900 0000 0050 4587 5815 (Slovenská sporiteľňa)
Názov účtu: Občan, demokracia a zodpovednosť
IČO: 3077 8204
Právna forma: občianske združenie

 

◦ Jednorazový príspevok

Môžete nás podporiť aj jednorazovým príspevkom. Pomôžete tak zaistiť nezávislosť a prevádzku našej kancelárie.

Aby sme vedeli Váš príspevok identifikovať a informovať Vás v budúcnosti o tom, čo robíme, vyplňte, prosím, tento krátky formulár. Po obdržaní registrácie Vám zašleme Váš unikátny variabilný symbol a ďalšie inštrukcie k platbe.

  Meno a priezvisko*

  Ulica a číslo domu*

  Mesto/Obec*

  PSČ*

  Váš email *

  Kontaktný telefón

  Poznámka

  Potvrdením registrácie (stlačením tlačidla Odoslať) vyjadrujete súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov občianskym združením Občan, demokracia a zodpovednosť v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 tohto zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

   

  ◦ Podpora online

  Bezpečne, jednoducho a rýchlo nás môžete podporiť platobným prevodom alebo platobnou kartou prostredníctvom darcovského portálu .

   

  ◦ Firemné darcovstvo

  V prípade, že máte záujem o nadviazanie spolupráce a podporu našich aktivít či konkrétneho projektu prostredníctvom firemného darcovstva, kontaktujte, prosím, výkonnú riaditeľku ODZ Šarlotu Pufflerovú.

   

  ◦ Závet v prospech ODZ

  Poskytnutie podpory prostredníctvom závetu predstavuje možnosť prispieť v budúcnosti svojím dobročinným odkazom k pozitívnej zmene v rôznych oblastiach, ktorým sa ODZ venuje.

   

  Kontakt:

  Všetky otázky týkajúce sa podporovateľských príspevkov a iných foriem spolupráce Vám rady zodpovieme na adrese sekretariat@odz.sk.

  Svojou podporou nám pomáhate presadzovať rovnosť a nediskrimináciu už viac ako 20 rokov. Ďakujeme!